Kinizsi Ottó és Lékai-Kiss Ramóna 20 éve és ma: a Barátok közt szerelmesei ennyit változtak

Kinizsi Ottó és Lékai-Kiss Ramóna együtt dolgoztak a Barátok köztben és a Hazatalálsz című sorozatban is.

Kiss Ramóna és Kinizsi Ottó
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Lékai-Kiss Ramóna tinédzserként, még Kiss Ramóna néven került a Barátok közt című sorozatba, melyben 16 éven át játszotta Szentmihályi Zsófit. Karaktere a szemünk előtt nőtt fel, többször szerelembe esett, kétszer férjhez is ment, mégpedig a sikerszéria rosszfiúihoz, Barta Zsolthoz és Berényi Miklóshoz, egy fia is született. 

Kiss Ramóna és Kinizsi Ottó

Kinizsi Ottó már Lékai-Kiss Ramóna előtt a Barátok közt csapatának tagja volt, 1999 óta alakította Balassa Imrét. Feleségét, Deutsch Anitát is a sorozatnak köszönheti, aki Szilágyi Andreát formálta meg. Kinizsi Ottó 2010-ben szállt ki, a Barátok közt egyik rendezője lett. Később az Oltári csajoknak rendezője, a Bátrak földjének főrendezője volt. 

A TV2 2023 januárjában debütált, Hazatalálsz című sorozatának ő a kreatív producere, Lékai-Kiss Ramóna Trixit alakítja a március 18-án induló, második évadban is. A 39 éves színésznő ennek apropóján posztolt egy húsz évvel ezelőtti fotót, ami még a Barátok közt idején készült róla és Kinizsi Ottóról, akivel szerelmespárt alakítottak. A másodikon a Hazatalálsz második évadának sajtóvetítésén mosolyog a 41 éves Kinizsi Ottóval az oldalán. 

Deutsch Anita és Kinizsi Ottó lánya már 18 éves: Emma az anyja szépségét örökölte

A Barátok közt egykori sztárjainak gyerekei közül többen már nagykorúak.

Elolvasom

Cover-fotó: TV2

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Ezt is szeretjük